tř. Kosmonautů 1338/1a, Olomouc

Pro IVF centra

Jsme sperma bankou s aktivní nabídkou více než 50 dárců. IVF centrům a jejich klientům nabízíme možnost výběru anonymního dárce podle široké škály fenotypů popsaných v katalogu dárců. Oproti registrovaným uživatelům mají na svém uživatelském účtu IVF centra možnost prohlídky dalších údajů o dárci, jako jsou výsledky genetického vyšetření, přehledné informace o množství, dostupnosti a cenách dávek u jednotlivých dárců. Z účtu je možné přímo provést objednávku a účet obsahuje veškerou historii předchozích objednávek.

Nabízíme kvalitní vzorky dárcovského spermatu pro oplození metodami ICSI, IVF a IUI o variabilních objemech 0.1, 0.2, 0.5 a 1.8 ml.
Kvalita dávek z jednotlivých odběrů je stanovena na základě referenčního vzorku.

Použití Kvalita* Objem
ICSI do 0,5 mil 0,1 ml
ICSI 0,5 - 1 mil 0,2 ml
ICSI 1 - 2 mil 0,5 ml
IVF 2 - 10 mil 0,5 ml
IUI 2 do 15 mil 1,8 ml
IUI 1 nad 15 mil 1,8 ml

* Kvalita dávky je vyjádřena počtem progresivně pohyblivých spermií (a+b) po rozmražení.

Všichni naši dárci jsou muži minimálně středoškolského vzdělání ve věku mezi 18 a 35 lety, kteří splnili veškerá vyšetření podle požadavků Zákona 296/2008 Sb. o zajištění jakosti a bezpečnosti lidských tkání a buněk určených k použití u člověka a o změně souvisejících zákonů a Vyhlášky 422/2008 Sb. (v.z.p.p.) o stanovení bližších požadavků pro zajištění jakosti a bezpečnosti lidských tkání a buněk určených k použití u člověka a jejich výsledek je negativní.

Pro zajištění vysokého zdravotního standardu provádíme u našich dárců navíc nadstandardní vyšetření. Přesný přehled všech prováděných vyšetření je uveden v seznamech vyšetření v níže uvedených dokumentech.

Vybrané vzorky standardně doručujeme do 7 dní od objednání. Vzorky transportujeme v Dewarových nádobách v parách tekutého dusíku. Pro kontrolu teploty v Dewarové nádobě během přepravy používáme teplotní datalogger.

Data i graf z přepravy Vám na požádání rádi zašleme e-mailem do 2 pracovních dnů ode dne transportu.

Držitelé povolení si mohou vzorky vyzvednout v provozovně FERTIMED.

Podrobnější informace o ceně přepravy Vám sdělíme po provedení registrace nového centra.

Pro základní registraci vstupte do Katalogu dárců a v pravém horním rohu klikněte na Přihlášení / Registrace a postupujte podle pokynů.

Pro registraci IVF centra je zapotřebí zaslání žádosti o zpřístupnění centrového účtu. Žádost je zapotřebí odeslat e-mailem obsahujícím oficiální doménu zdravotnického zařízení (například fertimed.cz) na e-mailovou adresu coordinator@fertimed.cz.

Chcete, abychom kontaktovali my Vás a pomohli Vám s registrací?
Stačí vyplnit níže uvedený kontaktní formulář a zanechat nám kontaktní údaje, na kterých Vás můžeme zastihnout.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním údajů dle těchto
Zásad o zpracování osobních údajů »