Průvodce Katalogem dárců

V našem on-line Katalogu dárců si můžete jednoduše vybrat vhodného dárce spermatu dle Vašich představ. Jména jednotlivých dárců jsou vybírána náhodně a nijak nesouvisejí s osobou konkrétního dárce. Všechny údaje o dárcích jsou anonymizovány.

Videomanuál pro veřejnost Vám usnadní používání Katalogu dárců

domov

 

db-darcu-cs-140306b

Přístup bez registrace:

Neregistrovaní klienti mohou vybírat dárce pomocí filtrů a zobrazit si "detail dárce" se základními informacemi o vybraném dárci.

Registrace:

Provedení registrace je možné pod odkazem "Přihlášení/Registrace", který se nachází v levém horním rohu (nad filtry). Poté zájemce vyplní v rámečku Registrace svůj email a následně bude dotázán na několik základních informací.
Po potvrzení Registrace získá klient přístup k Rozšířeným profilům, ve kterých nalezne podrobné informace o osobnostech dárců, jejich zálibách, vzdělání, profesním zaměření a životním stylu.

Přístup po registraci:

Klienti s aktivní registrací se do Katalogu dárců opětovně hlásí pomocí odkazu Přihlášení/Registrace a rámečku Přihlášení. Po ukončení práce s Katalogem dárců doporučujeme v zájmu ochrany soukromí klientů se z Katalogu dárce odhlásit!

Technické požadavky

Pro správné fungování všech prvků Katalogu dárců je nutné mít povolený JavaSkript a používat webový prohlížeč ne starší roku 2006.

V případě jakýchkoliv potíží s Katalogem dárců nás prosím neváhejte kontaktovat

Informace pro zdravotnická zařízení