Moje Spermobanka

„V našem Katalogu dárců si můžete vybrat nejvhodnějšího dárce spermií“

 

closeup-of-a-young-father-with-his-adorable-baby web

Jsme spermobanka s největším výběrem kvalitních dárců v ČR. Přesto stále přijímáme nové dárce spermatu. Nabízíme vyšetření a uchování Vašich vlastních spermií. Poskytujeme také další služby v oblasti léčby neplodnosti.

SpermBank International s.r.o. je specializovanou spermobankou s týmem odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti lidské neplodnosti a asistované reprodukce. SBI je držitelem všech potřebných povolení pro provoz tkáňového zařízení v ČR.

Naším cílem je zpřístupnění dárcovských spermií širokého spektra přísně vybraných dárců k umělému oplodnění pod lékařským dohledem. Za tímto účelem spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními zdravotnickými zařízeními.

Motto naší práce je

  • spokojenost našich klientů
  • zajištění diskrétnosti a bezpečnosti
  • respektování Vašeho soukromí
  • profesionální přístup
  • vysoká kvalita poskytovaných služeb

Výběr dárce spermatu

Z pohodlí domova mladý pár vybírá dárce spermatu doma na počítači

Uvolnění nových dárců

eshopDovolujeme si upozornit naše klienty, že dne 25. listopadu 2016 byli do naší on-line Databáze dárců vloženi noví dárci:

Článek o SBI na iDNES.cz

logo-aktualityDne 25. září 2016 zveřejnil server iDNES.cz rozhovor RNDr. Janou Březinovou, Ph.D, týkající se mimo jiné naší spermobanky. Celý článek naleznete zde

Článek "Revoluce v umělém oplodnění, stát by ho mohl umožnit ženám bez souhlasu mužů"

logo-aktualityDne 7. července 2016 zveřejnil zpravodajský server Novinky.cz článek týkající se plánovaných legislativních změn v asistované reprodukci. Celý článek naleznete ZDE

V červnu spermiogram ZDARMA

erven2016 V průběhu celého června 2016 opět nabízíme široké „pánské“ veřejnosti možnost bezplatného vyšetření ejakulátu, tzv. SPERMIOGRAM.

Při tomto bezplatném vyšetření získáte informace o vlastním reprodukčním zdraví, tj. dozvíte se počet spermií v 1 ml ejakulátu, o jejich pohyblivosti a morfologii (vzhledu spermií). 
Pokud výsledné parametry budou nadstandardní, máte možnost zvážit, zda nechcete pomoci jiným neplodným párům a stát se dárcem spermatu. Dárcem můžete být pouze v případě, že je Vám do 38 let a máte ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
Při zjištění patologických výsledků (malý počet, nízká pohyblivost) dostanete odborné vysvětlení, popřípadě se můžete domluvit na zamražení vlastních spermií pro budoucí použití.

K vyšetření se můžete objednat na emailu info@myspermbank.cz nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře

Před vyšetřením je doporučená doba 3 -5 dnů pohlavní abstinence. Sperma získáte masturbací v diskrétní oddělené místnosti, k dispozici je soubor videí na počítači. Ejakulát je následně vyšetřen.

Návštěvu v SBI zvládnete obvykle do jedné hodiny.

Výroční zpráva 2015

logo-aktuality Dne 25. února 2016 byla zveřejněna Výroční zpráva za rok 2015.

Starší aktuality

Informace pro zdravotnická zařízení