Moje Spermobanka

„Vhodný dárce spermií právě pro Vás“

 

closeup-of-a-young-father-with-his-adorable-baby web

Jsme spermobanka s největším výběrem kvalitních dárců v ČR. Přesto stále přijímáme nové dárce spermatu. Nabízíme vyšetření a uchování Vašich vlastních spermií. Poskytujeme také další služby v oblasti léčby neplodnosti.

SpermBank International s.r.o. je specializovanou spermobankou s týmem odborníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti lidské neplodnosti a asistované reprodukce. SBI je držitelem všech potřebných povolení pro provoz tkáňového zařízení v ČR.

Naším cílem je zpřístupnění dárcovských spermií širokého spektra přísně vybraných dárců k umělému oplodnění pod lékařským dohledem. Za tímto účelem spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními zdravotnickými zařízeními.

Motto naší práce je

  • spokojenost našich klientů
  • zajištění diskrétnosti a bezpečnosti
  • respektování Vašeho soukromí
  • profesionální přístup
  • vysoká kvalita poskytovaných služeb

Výběr dárce spermatu

Z pohodlí domova mladý pár vybírá dárce spermatu doma na počítači

Umírněné pití alkoholu plodnosti neškodí

17191667 763165380508638_184043678572596901_oDobrá zpráva pro mnohé muže! Umírněné pití alkoholu zvyšuje hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu, a tak pozitivně ovlivňuje jeho sexuální aktivitu. Navíc nezpůsobuje zhoršení žádného z parametrů spermiogramu! Tak „ na zdraví“. Platí tu ale víc než jindy „všeho s mírou“!

Zdroj: Jensen TK: Alcohol and male reproductive health: a cross-sectional study of 8344 healthy men from Europe and the USA. Hum Reprod. 2014; 29(8):1801-9.

Umělé oplodnění půjde i bez partnera, schválil zdravotnický výbor

logo-aktualityDne 10. března 2017 zveřejnil server Zdravotnický deník článek publikující povzbudivé závěry jednání poslanců zdravotnického výboru. Znění celého článku naleznete ZDE.  

Uvolnění nových dárců

eshopDovolujeme si upozornit naše klienty, že dne 25. listopadu 2016 byli do naší on-line Databáze dárců vloženi noví dárci:

Článek o SBI na iDNES.cz

logo-aktualityDne 25. září 2016 zveřejnil server iDNES.cz rozhovor RNDr. Janou Březinovou, Ph.D, týkající se mimo jiné naší spermobanky. Celý článek naleznete zde

Článek "Revoluce v umělém oplodnění, stát by ho mohl umožnit ženám bez souhlasu mužů"

logo-aktualityDne 7. července 2016 zveřejnil zpravodajský server Novinky.cz článek týkající se plánovaných legislativních změn v asistované reprodukci. Celý článek naleznete ZDE

Starší aktuality

Informace pro zdravotnická zařízení